n

O nas

W kilku słowach ...

n

Nasz zespół

Salon to przede wszystkim ludzie ...

n

Zakres usług

Szeroka oferta dla każdego ...

n

Cennik

Nasze ceny ...

AKTUALNOŚCI

 • Sprytna ochrona Twoich włosów – koloryzacja, dekoloryzacja, rozjaśnianie.

 • Odkryj arcydzieło KERASTASE w zakresie kompleksowej rewitalizacji włosów.

 • Otul swoje włosy odżywczym dotykiem.

Novak Hair Design to więcej niż salon fryzjersko – kosmetyczny. To wyjątkowe miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. To miejsce, w którym profesjonalna i miła obsługa zadba o włosy i ciało z wyjątkową starannością. 

Wiemy jak ważne jest indywidualne i kreatywne podejście do każdego dlatego też naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy i każdemu oferujemy pomoc, profesjonalne doradztwo oraz odrobinę luksusu. Korzystamy wyłącznie z luksusowych kosmetyków Kerastase i L'Oreal, używamy tylko jednorazowych peleryn, ręczników i podstawowych narzędzi, a pozostałe dokładnie sterylizujemy i dezynfekujemy. Dbamy o najwyższy możliwy standard usług na każdym kroku. 

Nasza doświadczona załoga, szkolona w największych miastach Europy, Warszawie, Paryżu, Wiedniu, Londynie, gwarantuje nie tylko obsługę fryzjerską na światowym poziomie, ale także unikalną i przyjazną atmosferę, która zachęca do częstszych odwiedzin w Novak Hair Design. 

Jeśli szukasz miejsca, w którym doświadczenie i otwarci styliści pomogą ci wypracować nowoczesny, unikalny look, zgłoś się do nas. Zadzwoń już dziś i umów się na wizytę. 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

DANE KONTAKTOWE

 • Novak Hair Design

 • Adres: Rynek 15/2, 32-050 Skawina

 • Telefon: 730-818-616

 • Godziny otwarcia:

  pn - pt 9:00 - 20:00

  sb. 9:00 - 15:00

Początek strony