Novak Hair Design to więcej niż salon fryzjersko – kosmetyczny. To wyjątkowe miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. To miejsce, w którym profesjonalna i miła obsługa zadba o włosy i ciało z wyjątkową starannością. 

Wiemy jak ważne jest indywidualne i kreatywne podejście do każdego dlatego też naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy i każdemu oferujemy pomoc, profesjonalne doradztwo oraz odrobinę luksusu. Korzystamy wyłącznie z luksusowych kosmetyków Kerastase i L'Oreal, używamy tylko jednorazowych peleryn, ręczników i podstawowych narzędzi, a pozostałe dokładnie sterylizujemy i dezynfekujemy. Dbamy o najwyższy możliwy standard usług na każdym kroku. 

Nasza doświadczona załoga, szkolona w największych miastach Europy, Warszawie, Paryżu, Wiedniu, Londynie, gwarantuje nie tylko obsługę fryzjerską na światowym poziomie, ale także unikalną i przyjazną atmosferę, która zachęca do częstszych odwiedzin w Novak Hair Design. 

Jeśli szukasz miejsca, w którym doświadczenie i otwarci styliści pomogą ci wypracować nowoczesny, unikalny look, zgłoś się do nas. Zadzwoń już dziś i umów się na wizytę. 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Początek strony